life logo
 

جک درب پارکینگ لایف ایتالیا مدل اپتيمو يوني 3 ( Life Gate Automation)

جک درب پارکینگ لایف ایتالیا
 

قیمت جک درب پارکینگ اتوماتیک لایف ایتالیا  4,700,000 تومان


مشخصات جک پارکینگی قدرتمند لایف

درب اتوماتیک پارکینگ لایف مدل اپتیمو یونی 3 یکی از پرمصرف ترین جک های بازار است که بر خلاف کمپانی های دیگر به ظاهر جکهایش بسیار بها داده و ارزانترین سیستمهایش را با ظاهر بسیار شیک به بازار عرضه می کند.
جک اپتیمو یونی در چندین مدل به بازار عرضه شده قدرت و کورس مدلها با هم متفاوت می باشند . اما دو مدل یونی 3 و یونی 5 به بازار ایران وارد می شوند که معمولا یونی 5 در دربهای تک لنگه و بلند استفاده می شود.


یکی از خصوصیات متفاوتی که محصولات درب اتوماتیک لایف با دیگر شرکتها دارد،  قدرت بسیار بالای آن است که در مقایسه با سایر محصولات مشابه به اختلاف آن پی میبریم.  اما نکته قابل توجه در مورد درب اتوماتیک لایف، ماردونی بودن تمام محصولات جک پارکینگی دولنگه این شرکت است که هم زیبایی خاصی دارد و هم به نسبت سایر جکهای متداول بازار درر زیر باد و باران مقاومت بیشتری دارد.

جک دربازکن لایف مدل اپتیمو3 با گشتاور تولیدی 2000 N/m و کورس حرکتی 315 میلیمتر توانایی باز و بسته نمودن درب با وزن هر یک لنگه حداکثر 350 کیلوگرم  و عرض هر یک لنگه 250 سانتیمتر ( دو لنگه 500 سانتیمتر ) را دارا می باشد.برد کنترل جک پارکینگی لایف


برد کنترل و ریموت جک درب پارکینگ لایف
 

مدار فرمان لایف یک مدار آنالوگ است که تنظیمات از طریق چند عدد کلید کوچک و چشمک زدن چراغ های روی مدار انجام می پذیرد. این مدار کیفیت ساخت خوبی دارد ولی با توجه به عدم وجود هرگونه سون-سگمنت و یا صفحه دیجیتال عیب یابی آن اندکی دشوار است. از مزایای این مدار می توان به مکانیزم دو سرعته حرکت جکها ، تشخیص برخورد با مانع و همچنین فرمان دادن مستقیم به قفل برقی اشاره نمود.از لحاظ کارایی تابلو فرمان جک لایف را می توان یکی از کاملترین ها دانست که تمامی امکاناتی را که یک سیستم درب اتوماتیک دو لنگه نیاز دارد را دارا می باشد. برنامه دهی به این سیستم کار سختی نیست اما حتما می بایست آموزشهای لازم را دیده باشیم.


پکیج درب پارکینگ لایف Life OP3

جک برقی درب لایف از بسته بندی خوب و قابل قبولی برخوردار است و در کارتن آن اقلام زیر بصورت استاندارد وجود دارند:

• دو عدد جک بازویی لایف مدل OP3 UNI

• کنترل باکس و مدار فرمان جک بازویی لایف

• یک عدد ریموت کنترل 433 مگاهرتز لایف

• یک جفت فتوسل لایف بعنوان سنسور ایمنی

• چراغ فلاشر جک درب پارکینگ لایف

• خارنها و سایر متعلقات نصب جک لایف

 


ریموت جک پارکینگی لایف