جک پارکینگی درب اتوماتیک سوزوکی  SUSUKI SZ400جک پارکینگی سوزوکی

 

قیمت جک درب اتوماتیک  پارکینگ سوزوکی  1,350,000 تومان


مشخصات جک برقی اتوماتیک درب پارکینگ سوزوکی SZ400جک پارکینگی سوزوکی مدل sz-400 از سال 1394 به بازار معرفی شده است و طی این مدت توانسته نظر همکار انی که به دنبال جک پارکینگ ارزان قیمت هستند را به خود جلب کند.
جک برقی سوزوکی که از نوع الکترومکانیک است مجهز به یک شفت 40 سانتی و میل ماردن از نوع دنده ریز فولادی میباشد که این باعث میشود  قدرت بیشتر و دوام طولانیتر و ترمزگیری دقیقتر و بهتردر مورد این درب پارکینگی اعمال شود و همانطور که در عکس زیر مشاهده میکنید میل ماردون این جک برقی کاملا یک پارچه و دنده ریز است.

به دلیل طراحی بدنه جک و موتور 220 ولت آن و قدرت کافی که برای هر جک تا 400 کیلوگرم اندازه گیری شده از این جک پارکینگی میتوان برای درب های تک لنگه و یا دولنگه بزرگ و دربهایی که بیش از 90 درجه باز میشوند نیز استفاده کرد در ضمن باز به دلایلی که گفته شد و سیستم خلاص کن راحتی که تعبیه شده است از این سیستم الکترومکانیک میشود در جاهایی که درب به سمت بیرون باز میشود نیز استفاده کرد.


یکی از مزیت های شاخص جک درب پارکینگ سوزوکی این است که موتورهایی که در جک پارکینگ suzuki استفاده شده است بسیار پر قدرت میباشند و قدرت آنها 280 وات میباشد . به همین دلیل میتوان این ضمانت را داد که جک پارکینگ سوزوکی با کارکرد معمول خنک باقی بماند . جک پارکینگ سوزوکی را میتوان در هر ساعت 40 بار باز و بسته کرد که این مزیت باعث شده است که این جک پارکینگ برای ساختمان هایی با واحد بالا و پرتردد بسیار مناسب باشد . و افرادی که در ساختمان های پرتردد زندگی میکنند تمایل دارند از جک پارکینگ suzuki در پارکینگ ساختمان خود استفاده نمایند .


یکی از ویژگیهای جالب و خاص جک درب پارکینگ سوزوکی این است که میتوانیم این جک را در درب پارکینگ جوری استفاده کنیم که انتهای جک پارکینگ سوزوکی هم به سمت بالا و یا به سمت پایین باشد . این کار را نصاب میتواند در محل نصب انجام دهد و انجام دادن این کار نیازی به دانش خاص و یا دستگاه خاصی ندارد . درصورتی که بخواهید موتور جک پارکینگ سوزوکی برعکس کنید از نصاب کمک بگیرید .


جک درب ریموت کنترلی سوزوکی
 

جکهای سوزوکی  به مدار فرمان ms1 مجهز شده اند. این مدار کنترل  در حال حاضر قدرتمندترین تابلو فرمان در داخل ایران است که توسط مهندسین داخلی طراحی و عرضه شده بود. حال سوزوکی با استفاده از این مدارکنترل هم تضمین کیفیت در نوع برنامه دهی به جک سوزوکی را میدهد و هم به نوعی همایت از تولید داخل کرده تا نوسانات ارز کمترین تاثیر را در قیمت این محصول ایفا کند.


جک پارکینگ سوزوکی که فعلا در بازار عرضه شده است در دو مدل شفت 40 سانتیمتری و شفت 60 سانتی متری میباشد . در مرحله اول عرضه این محصول به بازار جک سوزوکی مدل sz400 که دارای شفت 40 سانتیمتری است به بازار عرضه شد و باید در اینجا خدمت دوستان عرض کنیم که تمام متعلقات و تجهیزات و موتور این دو مدل جک با هم یکسان میباشد و تنها در اندازه شفت ها باهمدیگر تفاوت دارند .
جک ریموتی سوزوکی SZ-400  مکانیزم کاری دو سرعته دارد و از قدرت  ترمز گیری قابل قبولی دارد.


متعلقات کامل داخل پک جک ریموت دار سوزوکی شامل : مدار فرمان -  2عدد جک بازویی -2 عدد  ریموت کنترل - فلاشر - چشمی فتوسل و برکت های نصب میباشد. بهتر است برای نصب این جک برقی از افراد با تجربه استفاده گردد.

در مجموع اگر درب پارکینگ شما ابعاد و وزن معمولی دارد و میزان تردد شما پایین است و به دنبال خرید جک درب پارکینگ ارزان قیمت برای منزل خود هستید، درب برقی پارکینگ سوزوکی SZ-400 می تواند نیاز شما را برطرف سازد.

جک برقی SUZUKI-SZ-400  در یک نوع رنگ (خاکستری) و با گارانتی 18 ماهه موجود عرضه میشود.
بسته بندی جک سوزوکی


ویژگی های مرکز کنترل جک بازویی سوزوکی SZ-400:


 •     هر بازو مجهز به موتور تک فاز با ولتاژ کاری 12 ولت متناوب (موتور تکفاز متناوب حداکثر وات مصرفی 722 وات)
 •     دارای ترمینال کلید فشاری با عملکردی مشابه ریموت کنترل
 •     ورودی برای فتوسل
 •     دارای سیستم خلاص کن
 •    عملکرد دوسرعته
 •     ورودی برای لبه ایمنی، قابلیت استفاده لبه های ایمنی استاندارد با کنتاکت نرمال بسته
 •     ورودی برای لیمیت سوئیچ های باز و بسته
 •     انجام تست فتوسل ولبه ایمنی قبل از باز یا بسته کردن درب
 •     برنامه ریزی عملکرد موتور توسط منوی بسیار دقیق و انعطاف پذیر دیجیتالی
 •      تنظیم قدرت موتور و زمان عملکرد توسط پتانسیومتر
 •     قابلیت نصب قفل برقی جهت حفاظت بیشتر
 •     نظارت ورودی ها و خروجی توسط صفحه نمایشگر و LED
   

برای مشاهده مدلهای دیگر جک اتوماتیک پارکینگ وارد شوید