لوگوی v2


شرکت v2

 
 

جک درب پارکینگ ایتالیایی وی تو مدل کالیپسو ( 400 V2 Calypso)


قیمت جک پارکینگی وی توv2 مدل کالیپسو
 

قیمت جک درب پارکینگ V2 مدل کالیپسو 4,900,000 تومان


 

مشخصات جک پارکینگی V2 کالیپسو


امروزه استفاده از جک کنترلی درب پارکینگ در تمامی مکان هایی که از درب پارکینگ دارند به امرزوی ضروری تبدیل شده است.
جک پارکینگی V2 Calypso را می توان به عنوان یکی از پرفروش ترین جک های برقی موجود در بازار ارزیابی کرد، این جک با داشتن قیمت مناسب و همچنین کارایی بسیار مناسب، قابلیت نصب در تمام شرایط آب و هوایی، کارکرد آرام و بی صدا نظر بسیار از همکاران نصابان جک های اتوماتیک درب پارکینگ و مشتریا را به خود جل می نماد.

برند V2 چند سالی است که برند اول فروش در ایران شده و  با قیمت مناسب و کارایی بالای سیستمهایش جا در دل ایرانی ها باز کرده و این همه را مدیون مدل کالیپسو خود است که با ظاهر خاص خود کاملا قابل تشخیص بوده و در یک نگاه می توان کالیپسو را از سایر مدلها تشخیص داد. جک وی تو کالیپسو ۴۰۰ که در چند سال اخیر با ورود جکهای درب اتوماتیک غیر اصلی که نام کالیپسو داشتند، تردیدها را در دل برخی از مشتریان راه داده بود، باز هم توانست با اعمال برخی تغییرات، خودش را به مشتریانش بشناسد.


جک وی تو کالیپسو ایتالیا یک جک پارکینگی دو لنگه با برند ایتالیایی و طراحی این کشور است که از قابل اعتماد ترین و پر فروش ترین جک های برقی پارکینگی در بازار می باشد، برد (City1) این جک وی تو کالیپسو از قابلیت های زیادی برخوردار است و از منوی دیجیتال و بسیار دقیق که حتی قابلیت تنظیم جک برحسب نیم ثانیه را دارد نیز بهره می برد.


جک پارکینگ بازویی دولنگه الکترومکانیک  وی تو کالیپسو ( V2 Calypso 400 ) ساخت کشور ایتالیا و در نوع خود یک جک پارکینگی بسیار پرفدرت و پر کار و زیبا میباشد. این جک با توان حداکثر 400 کیلوگرم برای هر لنگه درب و بصورت تک لنگه و دولنگه وعرض هر لنگه درب تا 2.5 متر قابل استفاده میباشد. از نظر تردد پارکینگ امکان استفاده برای پارکینگ های تا 20 واحد مناسب بوده و با توجه به اینکه این جک چندین سال است که وارد بازار شده و بصورت کامل تست شده میتوان آنرا مناسب ترین و در عین حال پرقدرت ترین جک الکترومکانیک نام برد البته مدار فرمان بسیار پیشرفته city1 به کار گرفته شده، حداکثر امکانات و بهره را برای نصب آرام  فراهم میکند.

بدنه جک پارکینگی v2 وی تو
به علت طراحی بسیار عالی و بدون نقص برد CITY 1 جک پارکینگی V2 این سیستم به علت نصب Varistor در جای صحیح در مقابل نوسانات برقی بسیار مقاوم می باشد.که این قابلیت در مدارهای دیگر موجود نیست.

 چیزی که بیشتر مصرف کنندگان و نصابها را تحت تاثیر قرار داده تابلو فرمان این سیستم است  که قابلیتهای بی شمارش امکان هر نوع تغییر در کارکرد جکها را می دهد.این برنامه ها به قدری کامل و جامع هستند که در برخی مواد نصابها نا مسلط سیستم درب اتوماتیک وی تو کالیپسو دچار مشکل می شوند. در سری جدید جک پارکینگی کالیپسو وی تو ، این سیستم به مدار فرمان جدید و پر قدرت CITY1-EVO مجهز شده که مدار ارتقاع یافته مدل CITY1 می باشد. به طور کلی تفاوت اصلی ورژن قبلی و جدید این مدار در این است که ، تنظیمات و برنامه های مدار فرمان قبلی در سری جدید طبقه بندی و ساده شده و نصاب ها برای برنامه دهی به تابلو فرمان جک کالیپسو کار ساده تری را دارند.


جک Calypso V2 پیستونی بوده و دارای درجه آی پی حفاظتی IP44 می باشد که تضمین ضد آب و  ضد خاک بودن آن در شرایط تعریف شده می باشد. در صورت نصب استاندارد و صحیح ، جک کالیپسو کاملا بدون صدا باز و بسته می شود و به لطف زمان دوم مدار فرمان این جک ، در موقع بسته شدن کامل ، سیستم روی زمان دوم رفته و بسته شدن کاملا بی صدایی را به ارمغان می آورد.
قطعات و خدمات این جک در بازار فراوان بوده و نگرانی درباره خدمات پس از فروش را برطرف میکند.


این محصول در سه مدل
500,400 و600 که تفاوت انها در طول بازوی انها و کورس باز شدن میباشد عرضه میشود.


 
برد کنترل جک v2
کاملترین مدار فرمان نسبت به مدار کنترل سایر جک های پارکینگی (CITY1)
مناسب برای درب تا عرض نهایت 2.5 متر
مناسب برای درب تا وزن نهایت 400 کیلو گرم
ولتاژ عملکرد 220 ولت
شدت جریان در حین  عملکرد 0.8 آمپر و در حالت ماکزیمم 1 آمپر
ماکزیمم توان 200 وات
ماکزیمم میزان حرکت شفت 400 میلی متر 
سرعت حرکت   شفت 1.6 سانتی متر در ثانیه
ماکزیمم  نیروی وارد بر شفت 2300 نیوتن
دارای اچار خلاص کن
با فابلیت دوسرعته شدن
بازه دمایی عملکرد از 30- درجه سانتی گراد تا 50+ درجه
استاندارد مقاومت در برابر شرایط جوی IP44
 

کمپانی v2