جک درب پارکینگ پروتکو ایتالیا لیدر4 (LEADER 4)
جک پارکینگی درب اتوماتیک پروتکو ایتالیا لید4
 

          قیمت جک پارکینگی پروتکو اصلی 4,050,000 تومان

 

 مشخصات جک اتوماتیک درب پارکینگ پروتکو لیدر 4

   
     حرکت یکنواخت ، بی صدا و بدون ضربه
       قابلیت  دوسرعته
      توانایی جا به جایی هر لنگه درب حداکثر :350 کیلوگرم
     ولتاژ ورودی : 230 ولت ~50 هرتز
       دارای خلاص کن کلیدی
      طول هر لنگه : 3 متر
      زاویه چرخش : 110 درجه

      قدرت موتور : 280 وات

جک برقی درب اتوماتیک پروتکو مدل (LEADER 4) محصول شرک پروتکو (Proteco) بوده که از با کیفیت ترین جک های برقی موجود در بازار می باشد.
پروتکو (Proteco) یک شرکت قدیمی ایتالیایی و با سابقه درخشان در زمینه تولید جک های برقی می باشد. اولویت های تولید محصول در این شرکت به ترتیب کیفیت ، خدمات و قیمت مناسب است که در راستای رضایت مشتری این فرایند با نظارت دقیق متخصصین این شرکت انجام می شود.


جک پارکینگی پروتکو لیدر 4 با جابجایی درب هایی با طول 3 متر و وزن 350 کیلوگرم برای هر لنگه توان قابل قبولی را از خود به نمایش می گذارد. از این لحاظ لیدر 4 قدرتی نسبتا خوبی را از خود را ارئه می دهد .
این مدل جک از یک موتور 280 واتی با حداکثر توان برای جا به جایی هر لنگه درب 350 کیلوگرمی بهره می برد. بالا بودن توان این جک امکان استفاده آن برای درب های تک لنگه را می دهد در صورتی که وزن درب از 350 کیلوگرم و طول آن از 3 متر بیشتر نباشد. 

برد کنترل پروتکو

ریموت پروتکو
مدار فرمان جک پارکینگ پروتکو لیدر 4 با نام Q60 شناخته می شود و مانند مدار جک فک 412 ، لیدر 4 نیز از یک مدار کنترل سون-سگمنتی نیمه دیجیتال بهره می برد. از مزیت های آن می توان به تنظیمات سریع پیشفرض و همچنین کاهش سرعت جک در انتهای مسیر حرکت درب اشاره نمود.
بسته جک پارکینگی پروتکو کامل بوده و شامل تمامی اجزای لازم برای نصب و راه اندازی است. در ادامه به بررسی تمامی این اجزا می پردازیم. بطور دقیق تر بسته شامل دو عدد بازوی جک برقی لیدر 4 ، یک جفت ریموت کنترل ، دو عدد چشمی فتوسل ، برد مدار فرمان و فلاشر هشدار دهنده می باشد.همچنین جک اتوماتیک پروتکو دو سرعته است و کارکرد بسیار آرام و روانی دارد. 

جک اتوماتیک پروتکو اصلی سیماران
 
محصولات جک پارکینگی پروتکو توسط شرکت سیماران وارد کشور شده و گارانتی می شود.روی تمام اجزای اصلی سیستم جک لیدر و همچنین مدار فرمان یک هولوگرام و شماره سریال درج شده که همگی با شماره ی کارت گارانتی مطابقت دارد.
پروتکو تمام محصولاتش را با 30 ماه گارانتی روانه بازار نموده که زمان نسبتا بالایی می باشد. این ضمانت هر گونه خرابی در جک و مدار فرمان را شامل خواهد شد. اما باید توجه داشت که ریموتها و فتوسل شامل گارانتی نیستند. 

برای مشاهده نمونه های دیگر جک درب پارکینگ وارد شوید