جک پارکینگی درب اتوماتیک پروتکو ایتالیا لیدر4 (LEADER4)
جک پارکینگی درب اتوماتیک پروتکو ایتالیا لید4
 

          قیمت جک پروتکو 1,550,000 تومانمشخصات  جک پارکینگی پروتکو لیدر 4
 
  •          ولتاژ ورودی : 230 ولت ~50 هرتز
  •         قدرت موتور : 280 وات
  •         طول هر لنگه : 3 متر
  •         توانایی جا به جایی هر لنگه درب حداکثر :350 کیلوگرم
  •         زاویه چرخش : 110 درجه
  •         حرکت یکنواخت ، بی صدا و بدون ضربه

جک دربازکن ریموت کنترلی پروتکو لیدر  محصولی دیگر از شرکت معتبر پروتکو می باشد که توانسته با توجه به کیفیت بالا و توانایی های قابل توجهش به محصولی پر فروش در بازار تبدیل بشود.
این مدل جک (LEADER 4) ، از یک موتور 280 واتی با حداکثر توان برای جا به جایی هر لنگه درب 350 کیلوگرمی بهره می برد. بالا بودن توان این جک برقی امکان استفاده آن برای درب های تک لنگه را می دهد در صورتی که وزن درب از 300 کیلوگرم و طول آن از 3 متر بیشتر نباشد.


جک پارکینگی پروتکو لیدر 4 با جابجایی درب هایی با طول 3 متر و وزن 350 کیلوگرم برای هر لنگه توان قابل قبولی را از خود به نمایش می گذارد. از این لحاظ لیدر 4 قدرتی نسبتا خوبی را از خود را ارئه می دهد و اگر چه می تواند درب های سنگین را هم به حرکت در آورد اما بیشتر مناسب درب های نیمه سنگین می باشد.


همچنین جک اتوماتیک پروتکو دو سرعته است و کارکرد بسیار آرام و روانی دارد. اما قابلیتی که پروتکو اصلی نتوانسته در سری لیدر جک های اتوماتیکش به کار گیرد فن آوری توقف در برابر موانع می باشد تا این موضوع بزگترین نقطه ضعف این محصول به شمار بیاید.
این محصول با توجه به کیفیتی که دارد نیز ، شامل گارانتی 30 ماهه و 10 سال خدمات پس از فروش شرکت سیماران بهره می برد. گارانتی در محل این محصول از جمله مزایای این جک درب اتوماتیک محسوب می شود.


در سری تولیدات جدید جک پارکینگی پروتکو شاهد تغییراتی هستم که به کاکرد و بهبود این درب اتوماتیک کمک کرده است، از جمله این تغییرات را میتوان در ریموت جک پروتکو، فالشر جک پروتکو و چشمی جک پروتکو مشاهده کرد.

جک اتوماتیک پروتکو اصلی سیماران
 

 

برای مشاهده نمونه های دیگر جک ها وارد شوید