جک درب اتوماتیک پارکینگ پروتکو ایتالیا لیدر4 (LEADER 4)
جک پارکینگی درب اتوماتیک پروتکو ایتالیا لید4
 

          قیمت جک پروتکو اصلی 2,750,000 تومان

 

 مشخصات  جک پارکینگی پروتکو لیدر 4

  •          ولتاژ ورودی : 230 ولت ~50 هرتز
  •         قدرت موتور : 280 وات
  •         طول هر لنگه : 3 متر
  •         توانایی جا به جایی هر لنگه درب حداکثر :350 کیلوگرم
  •         زاویه چرخش : 110 درجه
  •         حرکت یکنواخت ، بی صدا و بدون ضربه
  •         سیستم دوسرعته
  •        دارای خلاص کن کلیدی

جک دربازکن ریموت کنترلی پروتکو لیدر  محصولی دیگر از شرکت معتبر پروتکو می باشد که توانسته با توجه به کیفیت بالا و توانایی های قابل توجهش به محصولی پر فروش در بازار تبدیل بشود.
این مدل جک (LEADER 4) ، از یک موتور 280 واتی با حداکثر توان برای جا به جایی هر لنگه درب 350 کیلوگرمی بهره می برد. بالا بودن توان این جک امکان استفاده آن برای درب های تک لنگه را می دهد در صورتی که وزن درب از 350 کیلوگرم و طول آن از 3 متر بیشتر نباشد.


جک پارکینگی پروتکو لیدر 4 با جابجایی درب هایی با طول 3 متر و وزن 350 کیلوگرم برای هر لنگه توان قابل قبولی را از خود به نمایش می گذارد. از این لحاظ لیدر 4 قدرتی نسبتا خوبی را از خود را ارئه می دهد .


همچنین جک اتوماتیک پروتکو دو سرعته است و کارکرد بسیار آرام و روانی دارد. اما قابلیتی که پروتکو اصلی نتوانسته در سری لیدر جک های اتوماتیکش به کار گیرد فن آوری توقف در برابر موانع می باشد تا این موضوع بزگترین نقطه ضعف این محصول به شمار بیاید.
این محصول با توجه به کیفیتی که دارد نیز ، شامل گارانتی 30 ماهه و 10 سال خدمات پس از فروش شرکت سیماران بهره می برد. گارانتی در محل این محصول از جمله مزایای این جک درب اتوماتیک محسوب می شود.

 

برد کنترل پروتکو


مدار فرمان جک لیدر 4 با نام Q60 شناخته می شود و مانند مدار جک فک 412 ، لیدر 4 نیز از یک مدار کنترل سون-سگمنتی نیمه دیجیتال بهره می برد. از مزیت های آن می توان به تنظیمات سریع پیشفرض و همچنین کاهش سرعت جک در انتهای مسیر حرکت درب اشاره نمود. از معایب مدار فرمان جک پروتکو می توان به عدم امکان تایم دهی مجزا برای باز شدن و بسته شدن درب اشاره نمود که این مورد تنظیم جک برای دربهایی که در هنگام باز شدن روانتر یا محکم تر از هنگام بسته شدن هستند را دشوار می سازد. ایراد دیگر نیاز به مدار جداگانه جهت فرمان دادن به قفل برقی می باشد(کارت مل) و در صورت نیاز به نصب قفل برقی باید هزینه ای ناچیز جهت خرید این مدار پرداخت نماییم.

جک اتوماتیک پروتکو اصلی سیماران
 

 

برای مشاهده نمونه های دیگر جک درب پارکینگ وارد شوید