جک پارکینگی درب اتوماتیک سیماران مدل فراز P4


جک درب پارکینگ سیماران فراز p4
 

 قیمت جک پارکینگی سیماران مدل P4 فراز 2,200,000 تومان
 


سیماران که در تولید سیستم های حفاظتی امنیتی نامی آشنا به شمار می آید، تجربه ی ده ساله ی تولید درب های ریموتی پارکینگ را در کارنامه خود می بیند. برندی که جک های قابل توجهی را به بازار عرضه می کند و تا کنون عملکرد موفقی در این حوزه را از خود به جا گذاشته است.

یکی از این جک های اتوماتیکی که سیماران تولید می کند، فراز مدل P4 نام دارد. سیماران که این محصول را با الگو برداری از پروتکو لیدر4 طراحی و تولید می کند، توانسته است نمایشی نسبتا قدرتمند را در عرصه جک های برقی درب پارکینگ ارائه بدهد.

جک فراز P4 با ولتاژ 230 ولت کارکرده و قدرت موتور ان 280 وات است. شفت این جک 40 سانتیمتر از جنس فولاد است و به ندرت دیده شده که حتی در صورت برخورد اتومبیل به جک، شفت آن بشکند.این شفت با این اندازه می تواند جک فراز p4 را مناسب بیشتر دربهای دو لنگه نماید. اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم جک فراز P4 سیماران دارای قدرتی 300 کیلوگرم در هر لنگه می باشد و مناسب دربهایی با عرض حداکثر 2.75 متر است.
فراز پی 4 می تواند درب را تا زاویه 110 درجه باز نماید. این جک را می توان در دربهای تک لنگه نیز استفاده نمود.
مدار سیماران فراز پی 4 را نمی توان بهترین مدار کنترل در جک پارکینگی دانست، اما می توان مدار فرمانی دانست که تمامی نیازهای اصلی مصرف کننده را برای درب پارکینگ برآورد می سازد.


 


مدار فرمان جک سیماران

 

کلیه محصولات سیماران دارای 30 ماه گارانتی می باشد. داخل جعبه جکهای درب اتوماتیک شرکت سیماران کارت گارانتی وجود دارد که در هنگام خرید می بایست از طرف فروشنده مهر و امضا شود و تاریخ نصب نیز بر روی آن درج گردد. مدت گارانتی از این تاریخ محاسبه شده و شرکت سیماران 30 ماه متعهد است که در زمان خرابی تکنسین های خود را به محل نصب اعزام کند.خط جدا کنندهجک اتوماتیک درب پارکینگ سیماران مدل فراز S4

جک پارکینگی سیماران مدل فراز s4

قیمت جک پارکینگی سیماران مدل S4 فراز 1,670,000 تومان


جک درب پارکینگ  فراز اس S شاید به دلیل کیفیت در عملکرد ترمز گیری و نرمی و بی صدا بودن و قیمت اقتصادی و ارزان آن در زمره جک های پرطرفدار ایرانی می باشد. این جک که الگو برداری شده از نمونه ی پروتکو لیدر 4 ایتالیا می باشد، می توان گفت که در عمل هم باهمان کیفیت مطلوب عمل می کند. ولی با تغییراتی که در فراز اس بوجود آمده تغییر مکان کلید خلاص کن از بغل به بالا و با بهینه تر شده نسبت به بردار خود جک فراز p از حالت آلن به سویئچی ارتقاع یافته است. که این این سیستم جک برقی پارکینگ هم امنیت آن را تضمین می کند و در زمان قطعی برق عملکرد آن را آسان تر می کند.

پک فراز 4s نیز به مانند فراز پی4 در بسته بندی جدیدی به بازار عرضه شده است. درون این جعبه دو عدد جک چپ و راست وجود دارد. مدار کنترل به همراه باکس و خازن، دو عدد ریموت، یک جفت چشمی و یک عدد فلاشر و آنتن به همراه یراق آلات نصب از دیگر محتویات پک کامل جک پارکینگی فراز اس می باشد.

تمام محصولات سیماران دارای 30 ماه گارانتی می باشد که تعهد آن از طرف خود شرکت سیماران انجام میپذیرد. درون پک محصولات فراز سیماران یک کارت گارانتی وجود دارد که می بایست از طرف شرکت فروشنده در هنگام نصب مهر و امضا شود و تاریخ نصب در آن درج گردد.جک فراز اس سیماران


  •     دارای عملکرد 2 سرعته
  •     مناسب برای دربهای تا 300 کیلوگرم
  •     موتور 220 ولت
  •     دارای چشمی ایمنی
  •     سیستم تشخیص مانع
  •     ضمانت 2 ساله
  •     دارای کلید خلاص کن