جک اتوماتیک درب پارکینگ MPC مدل تیتان 400 (TITAN 400)


 

جک اتوماتیک پارکینگ تیتان ایتالیا


قیمت جک پارکینگی تیتان 3,300,000 تومانجک درب اتوماتیک پارکینگ تیتان 400 ایتالیا

شرکت mpc تولیدکننده بازوهای جک درب پارکینگ در کشور ایتالیا می باشد و به صورت تخصصی بر روی تولید و تحقیق مربوط به تولید سیستم مکانیکی درب بازکن های اتوماتیک پارکینگی تمرکز نموده است بنابراین محصولات این شرکت دارای کیفیت بالایی در زمینه طراحی جک ها و مواد مصرفی به کار رفته هستند.

در مدل 600 طول شفت بلند جک TITAN باعث می شود سر جک در محل دورتری از لولای درب بر روی درب نصب شود بنابراین قدرت بالای جک را به نقطه بسیار موثرتری وارد می کند پس باید اطمینان داشت TITAN به راحتی می تواند درب های معمولی ایرانی را سالها باز و بسته نماید.
جکها در تیتان 400 به صورت پیستونی طراحی شده و شفت 40 سانتیمتری آن برای دربهایی تا عرض هر لنگه 3 متر مناسب می باشد و قدرت این جکها در هر لنگه تا 350 کیلوگرم است.
اندازه روتور و استاتور جک تیتان بالغ بر 30% بزرگتر از بسیاری از جک های برقی هم رده و یا گرانتر از خود است و این موضوع باعث قوی تر شدن این جک نسبت به رقبای خود است .توان واقعی تیتان بالغ بر 350 وات می باشد که این میزان از توان خروجی تیتان را در زمره قوی ترین جک های موجود در بازار قرار داده است.


این مدارفرمان همانی است که قبلا در سری محصولات BSI استفاده نموده است.این مدار فرمان به یک صفحه LCD بزرگ که می تواند تمام فرمانها را به صورت مخفف نشده در خود جای دهد ، مجهز شده است. کار با برنامه های این مدار فرمان بسیار ساده بوده و تقریبا برای برنامه ریزی نیاز به کاتالوگ ندارد.
جک تیتان 600 هم محصول دیگر شرکت MPC است که با طول شفت 60 سانتی متر مناسب برای دربهای تا هر لنکه بیشتر از 3 متر میباشد.

این جک برقی در دو مدل تیتان 400 و 600 عرضه میشود.
ماکزیمم زاویه بازشو این درب بازکن برقی 110 درجه است .درب بازکن بازویی دارای محافظ حرارتی 150 درجه سانتیگراد می باشد.
سیکل تردد مناسب برای جک تیتان 400 در ساعت 18 بار باز و بسته می باشد . پس می توان از این جک برای مجتمع عای مسکونی زیر صد واحد استفاده برد.

قیمت جک برقی ریموتی تیتان titan

مشخصات جک برقی تیتان:

  •        ولتاژ کاری220 V - 50 HZ
  •         جریان مصرفی1.8 A
  •         توان مصرفی 280 W
  •         حداکثر وزن هر لنگه 350 Kg
  •         حداکثر کشش 2800 N
  •         حداکثر طول هر لنگه 3 / 4 m
  •         حداکثر کورس عملکرد 600 mm400 /
  •         برنامه ریزی مدار کنترل به صورت تمام دیجیتال
  •         تشخیص مانع و حرکت درب به صورت معکوسبرای مشاهده نمونه های دیگر جک اتوماتیک وارد شوید