لوگو فک faccراهبند اتوماتیک فک مدل 615 ایتالیا FACC
راهبند فک ایتالیا
 قیمت راهبند فک 615 هیدرولیک 15,000,000 تومان


مشخصات راهبند پارکینگ فک Hydrualic Barrier Facc615 :


شرکت فک ایتالیا یکی از معتبرترین کمپانیایی های تولید کننده اتوماسیون درب های ورود می باشد که با تولید انواع سیستم های درب اتوماتیک یکی از برترین برندها در این حوزه می باشد شرکت فک دارای نمایندگی فعال در ایران می باشد که خاطر خریداران را از بابت گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش راحت می کند.
راهبند Faac 615 یکی از سیستم های است، که با بهره از مکانیزم هیدرولیک خود می تواند تحمل تردد بالا یا Heavy Duty داشته باشد. اصطلاحا به این نوع راهبندها، کنترل نامحدود می گویند.
این راه بند اتوماتیک قابلیت تحمل تردد تا 50 مرتبه در ساعت را دارا می باشد و همچینین دارای ترمز در ابتدا و انتهای حرکت است. کلیه محصولات فک ساخت ایتالیا و دارای 3 سال گارانتی می باشد.


یکی از مزایایی که راهبندهای شرکت فک نسبت به برندهای دیگر دارد، هیدرولیک بودن موتور راهبندهای این شرکت است. الکتروهیدرولیک بودن موتور به راهبند اتوماتیک فک 615 امکان تردد نامحدود را داده است که این موضوع نظر مشتریان را جلب نموده است.راهبند اتوماتیک فک 615 دارای گواهینامه ی IP44 می باشد که نشان دهنده ی مقاومت کامل در برابر نفوذ آب و خوردگی می باشد. همچنین گردش موتور این راهبند 1400 دور در دقیقه می باشد که دمای مجاز محیط آن نیز -20 تا +55 درجه سانتی گراد می باشد.

سرعت حرکت بوم در راهبند اتوماتیک فک 615 در اندازه ی 2 متری 3 ثانیه و در اندازه ی 4 متری 8 ثانیه می باشد که در ابتدا و انتهای به آهستگی حرکت می کند و در آخر نیز بوم به آرامی می ایستد. این مورد نیز به دلیل وجود برد کنترل قوی در راهبند فک می باشد. همچنین امکان نصب فنس تا 3 متر بر روی بوم نیز وجود دارد.تصویر داخل راهبند فک 615•سامانه محرکه این راهبند متشکل از یک بلوک هیدروپمپ (پمپ روغن) تانک روغن هیدرولیک وشیر های مربوطه که به صورت کاملاً آبندی شده و متمرکز طراحی شده اند و همچنین یک عدد بازوی هیدرولیک می باشد که به دلیل استفاده دقیق و کارشناسی شده از سیستم هیدرولیک این محصول را کاملاً برتر و متمایز از سایر راهبند های موجود در بازار کرده است.
•استفاده از سیستم هیدرولیک باعث شده تا این محصول قابلیت استفاده مداوم را داشته باشد. موضوعی که در راهبند های الکترومکانیک محقق نمی شود یعنی محدودیت تردد در راهبند های الکترومکانیک رقیب فک یکی از نقاط ضعف آن ها می باشد.
•به دلیل اتصالات غیر چرخ دنده ای موجود در  FAAC 615 ،این راهبند در هنگام تصادفات کمترین آسیب به اجزای حیاتی راهبند از جمله اجزای محرکه وارد می آید.
•برد کنترل قوی ودو سرعته از مزایای این محصول است به طوریکه سرعت حرکت بوم در ابتدا و انتهای حرکت کند شده و به آرامی بوم می ایستد.
•امکان نصب بوم تا شونده در این محصول دیده شده است.
•رنگ پلی استری مقاوم از جمله ویژگی های بی نظیر راهبند فک می باشد.


مدارکنترل درب اتوماتیک Faac 412:

فک چند سالی است که مدار فرمان کاملا دیجیتالش را که مدل 455 است جایگزین مدل نیمه دیجیتال 452 کرده است. این مدار کنترل یکی از بهترین نمونه های بازار است که می توان آن را رغیب مدار فرمان جک پارکینگی وی تو کالیپسو دانست.

البته کارکرد این دو کاملا متفاوت است، اما به صورت کلی برنامه دهی به مدار 455 جک پارکینگی فک 412 بسیار ساده است و کمتر وقت نصابها را در این بخش گرفته و به سرعت تنظیمات اولیه انجام می پذیرد.

از جمله قابلیتهای مدار کنترل جک پارکینگی فک 412 :

    کارکرد جک به صورت دو لنگه و یا تک لنگه
  
تنظیم ساده زمان دوم جکها با ریموت
   فست کلوز(بسته شدن سریع درب پس از عبور خودرو بدون فشرئن ریموت)
  تنظیم کاملا دیجیتال و اتوماتیک باز و بسته شدن درب پارکینگ
    دارا بودن خروجی قفل برقی بدون نیاز به مدار اضافه